Klimatyzacja Bydgoszcz

Montaż Klimatyzacji w Bydgoszczy

Klimatyzacja Bydgoszcz

Oprócz chłodzenia i grzania klimatyzatory przez zastosowanie filtrów oczyszczają i poprawiają jakość powietrza. Dzięki zastosowaniu klimatyzacji komfort twojego życia na pewno się poprawi.

Klimatyzatory z montażem Bydgoszcz

Klimatyzator to urządzenie coraz częściej spotykane w biurach, firmach, zakładach przemysłowych, ale także w domach i mieszkaniach. Nowoczesna klimatyzacja służy już nie tylko do ochładzania powietrza, ale także do regulowania wilgotności powietrza czy do dogrzewania pomieszczeń. Dobrze działająca klimatyzacja sprawia, że nawet w najbardziej upalny dzień możemy czuć się dobrze w pomieszczeniu, w którym jest zamontowana. Nasza firma zajmuje się montażem, serwisem oraz naprawą klimatyzacji w Bydgoszczy, oraz innych miastach na terenie Polski.
Super Jonizator iAIR
Filtr z aktywnym węglem i witaminą C
Filtr antybakteryjny HEPA iAIR
Filtr jonizujący
Klimatyzacja Bydgoszcz

Prace wykonujemy między innymi w:

Nasza firma oferuje serwis gwarancyjny zamontowanych urządzeń. Serwis klimatyzacji to temat, o którym nie powinniśmy zapominać. Raz w roku serwisant powinien sprawdzić, czy jednostka zewnętrzna jest dobrze zamontowana i funkcjonuje w odpowiedni sposób. Ważne jest również czyszczenie filtrów, skraplacza, odgrzybianie oraz dezynfekowanie parownika.
Instalacja Klimatyzacji w Bydgoszczy
Klimatyzacja Bydgoszcz

Warunki konieczne do prawidłowego dobrania urządzenia do budynku:

Nasi specjaliści w zakresie klimatyzacji zajmują się doradztwem, montażem, serwisem i naprawą urządzeń w wielu dzielnicach Bydgoszczy, ale także w innych miastach w Polsce. 

Możecie znaleźć nas między innymi w:

  • Grudziądzu 
  • Rypinie
  • Włocławku
  • Kwidzynie
  • Lubawie

Oraz w okolicznych miejscowościach. Nasze usługi wyróżnia profesjonalizm oraz miła usługa. Instalatorów klimatyzacji szkolimy na bieżąco by znali wszystkie dostępne na rynku nowinki.

Klimatyzacja Bydgoszcz

Jak wybrać dobry klimatyzator do biura lub do domu?

Nasi klienci często zadają nam pytanie “Jaki klimatyzator wybrać?” Na szczęście mamy specjalistów w zakresie klimatyzacji, którzy pomogą wybrać odpowiedni klimatyzator do Waszego domu, biura czy firmy. Klimatyzacja w domu funkcjonuje trochę inaczej niż ta w biurach czy zakładach przemysłowych. Powinniśmy wybrać urządzenia najlepszej jakości, by zapewniały komfort oraz by chłodziły bez problemu całe pomieszczenia.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory znanych i renomowanych marek takich jak Rotenso, Samsung, LG, Gree, Panasonic, Kaisai czy Haier.
Montaż Klimatyzacji w Bydgoszczy
serwis klimatyzacji W Bydgoszczy
Klimatyzacja Bydgoszcz

Serwis i naprawa klimatyzacji Bydgoszcz

Najczęściej montowanymi i wybieranymi urządzeniami są klimatyzatory typu split. Składają się one z jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej. Jednostka zewnętrzna, w której znajduję się między innymi sprężarka. Zamontowana jest na zewnątrz budynku, dzięki czemu w pomieszczeniu jest ciszej.
Klimatyzatory typu multisplit dają nam możliwość montażu kilku jednostek wewnętrznych, które obsługiwane są przez jedną jednostkę zewnętrzną. Dzisiejsze klimatyzatory charakteryzują się wieloma funkcjami mającymi poprawić komfort naszego życia. Proponujemy urządzenia z super Jonizatorami iAIR które eliminują z powietrza wszelkie wirusy, bakterie, roztocza czy alergeny. Filtr z aktywnym węglem i witaminą C montowany do jednostek wewnętrznych idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na występowanie odorów. Filtry antybakteryjne stosuje się w celu dezynfekcji powietrza, co w dzisiejszych czasach jest wysoce pożądaną funkcją. Filtry jonizujące uwalniają ujemne jony, które pomagają utrzymać w pomieszczeniu świeże powietrze.

Najczęściej zadawane pytania o Klimatyzatorach

Skądże! Obsługa klimatyzacji jest niezwykle prosta. Jednostki wewnętrzne są obsługiwane przez pilot, na który znajdziemy najważniejsze funkcje takie jak zmiana temperatury czy mocy nawiewu. Co ważne jednym pilotem możemy obsługiwać wszystkie jednostki wewnętrzne zamontowane w budynku.
Bydgoszcz jest niezwykle ciepłym miastem. Pamiętajmy, że w mieście temperatura jest zwykle o 5°C wyższa niż poza nim. Montaż klimatyzacji to inwestycja w nasze zdrowie i dobre samopoczucie w gorących miesiącach.
Nasz serwis gwarancyjny przeprowadza kompleksowy przegląd klimatyzacji, który obejmuje uzupełnienie czynnika chłodzącego — jeśli jest taka potrzeba, odgrzybianie, czyszczenie i wymianę filtrów, diagnozę oraz naprawę.
Klimatyzatory typu split to urządzenia składające się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej.
Nasi eksperci w zakresie klimatyzacji przeprowadzą audyt, podczas którego dobiorą idealne urządzenie, które spełni wszystkie Wasze wymagania.
Klimatyzacja
Montaż i Instalacja Klimatyzacji

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top