Klimatyzacja Włocławek

Montaż Klimatyzacji w Włocławek

Klimatyzacja Włocławek

Oprócz chłodzenia i grzania klimatyzatory przez zastosowanie filtrów oczyszczają i poprawiają jakość powietrza. Dzięki zastosowaniu klimatyzacji komfort twojego życia na pewno się poprawi.

Klimatyzatory z montażem Włocławek

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie klimatyzacji. Zajmujemy się montażem klimatyzacji od wielu lat. Nasz zespół to grupa fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Montaż klimatyzacji we Włocławku jest jedną z naszych głównych działalności. Włocławek jest miastem leżącym w centralnej Polsce, zmiany klimatu dotyczą niestety również tego miasta. Jest coraz cieplej — najwyższa zanotowana temperatura we Włocławku to 39°C! W takim klimacie klimatyzacja staje się niemal obowiązkiem w każdej firmie i miłym dodatkiem w domu. W asortymencie naszych usług znajduje się montaż i przegląd klimatyzacji, ale także naprawa. Oferujemy sprzedaż klimatyzatorów najlepszych marek takich jak: Rotenso, Samsung, LG, Gree, Panasonic, Kasai i Haier. W czasie naszej działalności wykonaliśmy setki realizacji zarówno w domach prywatnych, jak i firmach, halach produkcyjnych oraz obiektach użytkowych.
Super Jonizator iAIR
Filtr z aktywnym węglem i witaminą C
Filtr antybakteryjny HEPA iAIR
Filtr jonizujący
Klimatyzacja Włocławek

Jaki klimatyzator wybrać do domu?

Wybierając odpowiedni klimatyzator do swojego domu, należy uwzględnić kilka istotnych aspektów.
  • Jaką powierzchnię będzie obsługiwał klimatyzator — do wielkości pomieszczenia dopasowujemy moc klimatyzatora. Nasi instalatorzy pomogą wybrać urządzenie o mocy od 2,5 do 7 kW.
  • Rodzaj klimatyzatora — mamy w naszej ofercie klimatyzatory ścienne typu split i multisplit. Klimatyzatory typu split są przeznaczone do chłodzenia mniejszych pomieszczeń. Składają się one z jednej jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Klimatyzator typu multisplit możemy rozdzielić na kilka jednostek wewnętrznych połączonych z jedną jednostką wewnętrzną. To rozwiązanie idealne dla firmy. 
  • Dodatkowe funkcje — planując instalację klimatyzacji należy, zastanowić się jakie dodatkowe funkcje chcielibyśmy, by nasz klimatyzator posiadał. Nowoczesne klimatyzacje mają dodatkowo funkcję grzania, funkcje oczyszczania powietrza, czujniki ruchu oraz możliwość sterowania przez Wi-Fi.
  • Cena klimatyzacji Włocławek — oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Wybierzemy dla Państwa urządzenie, które będzie spełniało wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!
Instalacja Klimatyzacji we Włocławku
Klimatyzacja Włocławek

Montaż klimatyzacji Włocławek — kompleksowa obsługa

Wybierając naszą firmę, wybierają Państwo profesjonalny montaż klimatyzacji. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces. Przygotujemy wycenę, zaplanujemy montaż. Z nami klienci nie muszą się o nic martwić. Jak wygląda proces montażu klimatyzacji? Instalator wywierca w ścianie otwór o średnicy 65 mm, następnie montowana jest jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Kolejnym krokiem jest montaż instalacji freonowej pomiędzy jednostkami i podłączenie urządzeń do istniejącej instalacji elektrycznej. Fachowiec wykonuje próbę szczelności oraz odpływ grawitacyjny skroplin. Po wykonaniu próżni w układzie uruchamiamy klimatyzator, przeprowadzamy test działania i szkolimy klienta w zakresie obsługi urządzenia.
Klimatyzacja Włocławek

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Montujemy klimatyzację na terenie Włocławka od wielu lat, znamy się na swoim fachu
  • Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty
  • Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do kalendarza klienta
  • Mamy grono zadowolonych klientów
  • Szeroki wybór urządzeń znanych i renomowanych marek
Instalacja Klimatyzacji w Włocławek
serwis klimatyzacji we Włocławku
Klimatyzacja Włocławek

Serwis i naprawa klimatyzacji Włocławek

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie montażu oraz serwisu klimatyzacji w Toruniu. W ich ramach wykonujemy:

Najczęściej zadawane pytania o klimatyzatorach

Niestety, ale klimatyzacja nie działa w taki sposób. Schładza ono powietrze do momentu osiągnięcia pożądanej temperatury, po tym czasie zmniejsza swoją wydajność, dlatego jedno urządzenie — jedno pomieszczenie.
Nowoczesne klimatyzacje emitują zdecydowanie mniejszy hałas — na poziomie hałasu, który emituje lodówka.
Przy dobrze działającej klimatyzacji, która przechodzi przegląd raz w roku, czynnik chłodzący jest niewymieniany.
Klimatyzator powinien być zamontowany minimum 180 cm od podłogi i minimum 10 cm od sufitu.
Okres gwarancji jest zależny od wybranego modelu klimatyzatora
Klimatyzacja
Montaż i Instalacja Klimatyzacji

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top