Pompy ciepła Grudziądz

Pompy ciepła Grudziądz

Pompy ciepła - Grudziądz

Oferta pompy ciepła w Grudziądzu

Pompy ciepła Grudziądz to ekologiczny sposób na ogrzewanie domu energią odnawialną. Jeśli chcemy mieć ekodom w Grudziądzu, pompy ciepła są urządzeniami, którymi powinniśmy się zainteresować.
Jeżeli myślisz o wymianie instalacji grzewczej w swoim domu bądź firmie lub jesteś dopiero na etapie projektu domu i zastanawiasz się jaką metodą ogrzewać dom, powinieneś zainteresować się naszą ofertą montażu pomp ciepła w Grudziądzu
Jest to nowoczesna technologia grzewcza wykorzystująca ekologiczne źródła ciepła takie jak powietrze, woda czy ziemia. Przewidujemy, iż za kilka lat pompy ciepła będą jedną z dominujących metod ogrzewania budynków na rynku. Widzimy, co dzieje się na rynku urządzeń grzewczych — możliwe, że koniec końców pompy ciepła będą montowane na każdym polskim budynku.

Dlaczego warto?

Pompy ciepła to gorący temat na ustach wielu Polaków. Nie bez przyczyny. Jest to ekologiczna metoda ogrzewania domu. Budynki zaopatrzone w pompę ciepła zużywają zdecydowanie mniej energii cieplnej niż te, które jako źródło ciepła wykorzystują piece na pellet, ekogroszek lub węgiel. Pompy ciepła doskonale funkcjonują w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym, ale także grzejnikami. Pompę ciepła można połączyć także z fotowoltaiką — w ten sposób nasz dom może stać się całkowicie ekologiczny. Montując pompę ciepła, dbamy o środowisko, zmniejszając wydzielanie spalin, które trafiają do naszego powietrza. Pompy ciepła to najnowocześniejsza metoda grzewcza na rynku.
Pompy ciepła w Grudziądzu

Jak prawidłowo dobrać pompę?

Wybierając pompę ciepła, warto zwrócić się do specjalisty. Nasi instalatorzy wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące montażu pompy ciepła w Grudziądzu oraz wykonają audyt, po którym dobiorą odpowiednią pompę powietrzną.
Czym powinniśmy sugerować się przy wyborze pompy ciepła? Przede wszystkim możliwościami swojej posesji oraz wielkością budynku. Naszym klientom proponujemy powietrzne pompy ciepła ze względu na to, że są uniwersalne. Ich moc dopasowujemy do potrzeb miejsca, które mają ogrzewać. Można zamontować je w praktycznie każdym budynku, również w starym budownictwie.
Pompy ciepła Grudziądz
Pompy ciepła Grudziądz
Powietrzne Pompy Ciepła w Grudziądzu

Warunki konieczne do prawidłowego dobrania urządzenia do budynku:

Pompy ciepła to idealne urządzenia do pozyskiwania ciepłej wody użytkowej. Ogrzewanie pompą ciepła jest wydajne, ergonomiczne i ekologiczne. Jednakże montaż pompy ciepła wymaga od nas specjalistycznej wiedzy na ich temat. Dlatego powinniśmy powierzyć to w ręce ekspertów takich jak nasi.
Pompy ciepła w Grudziądzu

Rodzaje powietrznych pomp ciepła

Jeśli chcemy ogrzewać cały budynek, powinny zainteresować nas pompy powietrze — woda. Powietrzna pompa ciepła przekształca powietrze na energię grzewczą, którą następnie możemy wykorzystać do ocieplania wody lub do ogrzewania pomieszczeń. Powietrzne pompy ciepła są najlepszym rozwiązaniem przy naszych warunkach atmosferycznych.

  • Powietrzne pompy ciepła możemy montować nawet w starym budownictwie. Jeśli nie możemy wykorzystać pompy typu split — złożonej z dwóch jednostek — zewnętrznej i wewnętrznej możemy zdecydować się na pompę monoblok i umieścić ją np. w dawnej kotłowni.
Pompa ciepła Grudziądz

Pompy ciepła – czy warto?

Pompy ciepła są bezawaryjne, ekologiczne i ekonomiczne. Jeżeli zastanawiasz się jaką firmę w Grudziądzu wybrać do montażu pompy ciepła — powinieneś zgłosić się do nas. Nasi eksperci to specjaliści z zakresu instalacji pomp ciepła w Grudziądzu. Szkolimy naszych instalatorów na bieżąco, przekazując im wszystkie nowości dotyczące tego typu ogrzewania. Wybierając pompy ciepła Grudziądz, wybieracie dobrą przyszłość. Przyszłość, w której nie musimy się martwić o źródło ciepła. Brak surowca nas nie dotyczy — dlatego powinniście Państwo wybrać pompy ciepła.

Najczęściej zadawane pytania o pompach ciepła

Pompy ciepła działają podobnie jak lodówka. Lodówka usuwa ciepło z wewnątrz i przekazuje je na zewnątrz — dlatego kuchnie są zwykle takie ciepłe — Pompy ciepła pobierają energię cieplną i po odpowiednim przekształceniu jej w sprężarce oddają ją do pomieszczenia lub układu grzewczego.
Pompy ciepła doskonale radzą sobie nawet w takich temperaturach. Gwarantujemy, że nasze pompy poradzą sobie w każdych warunkach atmosferycznych.
Pompy ciepła to rozwiązanie idealne do ogrzewania każdego budynku. Jest to technologia cieplna bezobsługowa i niemal bezinwazyjna. Nie musimy się martwić o to, że ktoś piec musi obsługiwać.
Istnieje wiele programów, które pomagają finansowo w przypadku zakupu pompy ciepła. Między innymi “Czyste powietrze” lub “Moje ciepło”.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać najlepszą pompę ciepła spełniającą Wszystkie Państwa warunki.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top