Pompy ciepła Włocławek

Pompy ciepła Włocławek

Pompy ciepła Włocławek

Oferta pompy ciepła we Włocławku

Pompa ciepła we Włocławku to sposób na ogrzanie domu wykorzystujące odnawialne źródła energii. Nasza firma oferuje montaż, serwis oraz naprawę pomp ciepła na terenie Włocławka i okolic. Wybierając specjalistów, powinniśmy zwrócić uwagę na takie aspekty jak profesjonalizm oraz wiedza instalatorów. Możemy pochwalić się najlepszymi ekspertami od pomp ciepła na terenie województwa kujawsko — pomorskiego.

Jaką pompę ciepła wybrać?

Oferujemy różne rodzaje pomp ciepła renomowanych marek takich jak Panasonic, Ariston, Gree, Stiebel Eltron, LG i Samsung. W naszej ofercie znajdziecie najlepsze modele powietrznych pomp ciepła np. pompy Aquarea High Performance marki Panasonic. Pompy te radzą sobie doskonale nawet w niskich temperaturach i można je obsługiwać z aplikacji w telefonie. Montaż pomp ciepła to dla nas codzienność, dlatego nasi wykwalifikowani instalatorzy pomogą w doborze idealnej pompy do Waszego domu.
Pompy ciepła we Włocławku

Montaż pompy ciepła Włocławek — pompy idealne dla starego budownictwa.

Zdecydowanym plusem Powietrznych pomp ciepła jest to, że mogą być montowane nawet w starym budownictwie. Pompa ciepła to inwestycja na lata. Koszt pomp ciepła zwraca się w ciągu kilku lat, ponieważ pozyskiwanie ciepła z powietrza jest praktycznie darmowe, szczególnie jeśli pompę ciepła połączymy z fotowoltaiką. Budując nowy dom pompa ciepła, jest najlepszym możliwym wyborem. Korzystamy z odnawialnych źródeł energii, a więc nie musimy się martwić o wyczerpanie się surowca cieplnego, tak jak obecnie dzieje się np. z węglem. Pompy ciepła to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod ogrzewania.
Pompy ciepła Włocławek
Pompy ciepła Włocławek
Powietrzne Pompy Ciepła

Pompy Ciepła Włocławek — zainwestuj w inteligentny dom.

Pompy ciepła są praktycznie bezobsługowe. Możemy sterować nimi z aplikacji w naszym telefonie, a więc to kolejny krok, jeśli chcemy, by nasz dom był inteligentny. Nie musimy myśleć o paleniu w piecu, dorzucaniu pelletu, czy ekogroszku do podajnika. Ogrzewanie domu pompą jest również tańsze od ogrzewania gazem. Pompa ciepła doskonale funkcjonuje z fotowoltaiką i ogrzewaniem podłogowym. Jeśli chcemy mieć smartdom — wybierzmy pompę ciepła.
Pompy ciepła we Włocławku

Jaką pompę ciepła wybrać?

Pompę ciepła powinniśmy dobierać do budynku, w który będzie ogrzewała oraz do warunków, jakimi dysponujemy. Na szczęście nie muszą się Państwo tym martwić, ponieważ nasi specjaliści dobiorą odpowiedni rodzaj pompy ciepła, taki który będzie najbardziej wydajny i najbardziej ekonomiczny. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego w naszym zespole pracują tylko najlepsi instalatorzy.
Pompa ciepła Włocławek

Pompy ciepła – czy warto?

Koszt pompy ciepła początkowo może wydawać się wysoki. Jednak pompa ciepła to inwestycja na lata. Dzięki ogrzewaniu pompami ciepła możemy zaoszczędzić energię oraz pieniądze. To najbardziej ekologiczny rodzaj ogrzewania na ten moment. Nie emituje szkodliwych dla środowiska i dla nas spalin. Domy ogrzewane pompami ciepła nie muszą mieć kominów. Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami — nasz zespół odpowie na każde pytanie!

Najczęściej zadawane pytania o pompach ciepła

Pompy ciepła są ekologiczne, ekonomiczne i niezawodne. Podejrzewamy, że za kilka lat ogrzewanie pompami ciepła będzie najpopularniejszą metodą pozyskiwania energii cieplnej do ogrzewania domów oraz firm.
Pompa ciepła niczego nie spala — pobiera jedynie niewielką ilość prądu. To dlatego ta metoda ogrzewania jest tak oszczędna. Nie puszczamy z dymem naszych pieniędzy.
Najrozsądniej powierzyć montaż pompy wykwalifikowanym firmom takim jak nasza. Wiele pomp może być zainstalowane jedynie przez osoby posiadające uprawnienia do montażu pomp ciepła.
Jak najbardziej. Pompa może oddawać ciepło do grzejników.
Nasze pompy ciepła są praktycznie bezawaryjne. Jedyną częścią, z którą klienci bardzo rzadko mają problemy jest sprężarka. Ponieważ jest to serce pompy dajemy gwarancję 5 lat na sprężarkę

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top