Ogrzewanie podłogowe Toruń

ogrzewanie podłogowe Toruń

Ogrzewanie podłogowe Toruń

Oferta ogrzewania podłogowego w Toruniu

Ogrzewanie podłogowe Toruń to nowoczesny system grzewczy umieszczony pod podłogą. Podłogówka to instalacje grzewcze elektryczne lub wodne. Ogrzewanie podłogowe może być stosowane jako dodatkowe ogrzewanie np. w łazience, ale możemy nim ocieplać również cały dom oraz łączyć z nowoczesnymi systemami ogrzewania, jakimi są pompy ciepła.
Pytanie, “jaki rodzaj ogrzewania podłogowego wybrać” pojawia się bardzo często wśród naszych nowych klientów. Obecnie na rynku stosuje się dwa rodzaje ogrzewania podłogowego. Jest to instalacja wodna oraz elektryczna. Zwykle doradzamy, by wybrać najlepszego wykonawcę, który dopasuje instalacje grzewcze do budynku i zapotrzebowania na ciepło danej rodziny. Przyjmuje się jednak, że instalację wodną wybiera się w momencie, gdy chcemy ogrzewaniem podłogowym ogrzać cały dom lub gdy jesteśmy dopiero na etapie projektu domu i zastanawiamy się, jaka instalacja grzewcza będzie dla nas najlepsza. Wynika to z faktu, że do instalacji wodnej musimy zastosować specjalną wylewkę. Instalację elektryczną polecamy do ogrzania jednego pomieszczenia np. łazienki czy sypialni oraz do domków na ogródkach działkowych, które zamieszkujemy okresowo. Montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego nie jest tak złożony, jak w przypadku wariantu wodnego.
Nasi specjaliści od ogrzewania podłogowego działają w Toruniu, ale także na terenie całej Polski. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 668 237 022 lub adresem e-mail sprzedaz@pompycieplabrodnica.pl. Dla zainteresowanych klientów przygotujemy atrakcyjną ofertę. U nas znajdziesz także najlepszego wykonawcę swojego ogrzewania podłogowego.

Najczęściej zadawane pytania o ogrzewaniu podłogowym w Toruniu

Przewagą ogrzewania podłogowego nad ogrzewaniem grzejnikowym jest sposób, w jakim rozprowadza ona ciepło w pomieszczeniu. Dzięki temu jest ono optymalnie dogrzane. Podłogówka jest też oszczędna, ponieważ zużywa mniej energii.
Przy ogrzewaniu podłogowym powinniśmy wybrać podłogę, która stanowi najmniejszy opór cieplny, np. płytki ceramiczne lub kamienne.
Ogrzewanie podłogowe tak jak inne instalacje grzewcze powinno się odpowietrzać. Wystarczy jednak, że zrobimy to, co 3 lata.
Ogrzewanie podłogowe w połączeniu z pompą ciepła jest najbardziej ekologicznym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o instalacje grzewcze.
Zdecydowanie tak! Ogrzewanie podłogowe nie powoduje uczucia przegrzania, problemów z krążeniem a co najważniejsze jest idealne dla alergików.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top