Klimatyzacja Lubawa

Montaż Klimatyzacji w Lubawie

Oprócz chłodzenia i grzania klimatyzatory przez zastosowanie filtrów oczyszczają i poprawiają jakość powietrza. Dzięki zastosowaniu klimatyzacji komfort twojego życia na pewno się poprawi.

Klimatyzatory z montażem Lubawa

Klimatyzator to coraz częściej spotykane urządzenie w Polskich domach i niemalże obowiązkowe urządzenie w każdej firmie. Lata są coraz bardziej upalne, co sprawia, że wysokie temperatury nie dają nam funkcjonować w normalny sposób. Dlatego mamy dla Państwa ofertę Klimatyzacji z montażem w Lubawie! Jesteśmy firmą montującą klimatyzację od lat. Nasi specjaliści z Lubawy znają się na swoim fachu.
Super Jonizator iAIR
Filtr z aktywnym węglem i witaminą C
Filtr antybakteryjny HEPA iAIR
Filtr jonizujący

Prace wykonujemy między innymi w:

Lubawa nie jest jedynym miejscem naszej działalności. Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji w wielu miastach Polski między innymi w:

  • Toruniu
  • Grudziądzu 
  • Rypinie
  • Włocławku
  • Kwidzynie
  • Bydgoszczy

Oraz w okolicznych miastach.

Warunki konieczne do prawidłowego dobrania urządzenia do budynku:

Klimatyzacja doskonale chłodzi w okresie letnim, jednakże na etapie planowania montażu klimatyzatora powinniśmy wziąć pod uwagę parę aspektów. Zgodnie z ustawą o własności elewacja budynku jest własnością wspólną, dlatego mieszkając w bloku, szeregowcu czy kamienicy zgodę na montaż klimatyzacji musi wydać wspólnota mieszkaniowa a w przypadku budynków będących zabytkami konserwator zabytków. Przepisy można obejść, montując klimatyzator na balkonie.

Jak wybrać dobry klimatyzator do biura lub do domu?

Klimatyzacja Lubawa to zespół ekspertów, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego klimatyzatora. Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji oraz jej przeglądy i serwisy. Naszemu zespołowi warto zaufać, jeśli chcemy zdecydować się na zakup klimatyzacji w Lubawie. Moc klimatyzacji dobiera się w stosunku do wielkości pomieszczenia, które będzie chłodzić. W naszej ofercie mamy najlepsze klimatyzatory znanych i cenionych marek.

Serwis i naprawa klimatyzacji Lubawa

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie montażu oraz serwisu klimatyzacji w Toruniu. W ich ramach wykonujemy:

Najczęściej zadawane pytania o Klimatyzatorach

Jak najbardziej! Mitem jest stwierdzenie, że klimatyzacja szkodzi zdrowiu. Szkodzić może nam jedynie przechłodzenie organizmu.
Klimatyzator działa podobnie jak lodówka. Zawiera sprężarkę i zawór rozprężny, który spręża i rozpręża czynnik chłodniczy. Czynnik chłodniczy — najczęściej freon — krąży po instalacji, zmieniając swój stan skupienia. Dzięki temu ciepłe powietrze jest przetwarzane na chłodne. WIatrak wydmuchuje je do pomieszczenia.
Klimatyzator powinniśmy serwisować przynajmniej raz w roku.
Istnieje wiele modeli klimatyzatorów, którymi można dogrzewać pomieszczenia.
Wentylator ma za zadanie wymieniać powietrze w danym pomieszczeniu. Klimatyzacja natomiast dodatkowo je schładza.
Klimatyzacja
Montaż i Instalacja Klimatyzacji

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top