Ogrzewanie podłogowe Bydgoszcz

ogrzewanie podłogowe Bydgoszcz

Ogrzewanie podłogowe Bydgoszcz

Oferta ogrzewania podłogowego w Bydgoszczy

Ogrzewanie podłogowe jest coraz częściej stosowaną instalacją grzewczą w Polskich domach. Kojarzy nam się z niesamowitym komfortem, a nawet luksusem. Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie, które bardzo często jest stosowane w połączeniu z pompami ciepła. Ogromnym plusem ogrzewania podłogowego jest jego oszczędność. Tego typu instalacje grzewcze zużywają zdecydowanie mniej energii, ponieważ ogrzewają całe pomieszczenie równomiernie.

Najczęściej zadawane pytania o ogrzewaniu podłogowym

Ogrzewanie podłogowe to system rurek umieszczony pod podłogą. W rurkach znajduje się czynnik grzewczy (zwykle woda), ogrzany do temperatury 25-55°C.

Ogrzewanie podłogowe można zastosować w każdym pomieszczeniu w domu, nie powinniśmy jednak układać ogrzewania podłogowego pod wanną oraz prysznicem.
Istotnym plusem ogrzewania podłogowego jest to, że można stosować je do ogrzewania całego domu. W połączeniu z pompami ciepła to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie.
Ogrzewanie podłogowe jest najlepszym rozwiązaniem na rynku, jeżeli chodzi o alergików. Dzięki temu, że ogrzewa równomiernie całą przestrzeń, kurz nie unosi się, a powietrze nie jest tak suche, jak np. przy grzejnikach.
Ogrzewanie podłogowe jest ekonomiczne, przyjazne dla alergików, niezwykle komfortowe, zużywa zdecydowanie mniej energii, i co ważne jest estetyczne, a przy jego zastosowaniu mamy wolne ściany i przestrzeń pod oknem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top