Pompy ciepła Kwidzyn

Pompy ciepła Kwidzyn

Pompy ciepła Kwidzyn

Oferta pompy ciepła w Kwidzynie

W polce lata są upalne a zimy chłodne. Dlatego powinniśmy zainwestować w najlepsze źródło ciepła z dostępnych na rynku — pompę ciepła. Pompy Ciepła Kwidzyn to wybór, którego nie będziecie żałować. Wykonujemy audyt, dobieramy odpowiednią pompę ciepła, przygotowujemy projekt, następnie montujemy i serwisujemy pompę ciepła.

Jaki rodzaj pozyskiwania ciepła wybrać w Kwidzynie?

Czasy ogrzewania pelletem, eko groszkiem czy węglem pomału mijają. Pompa ciepła w Kwidzynie to inwestycja na lata. Pompy ciepła korzystają z odnawialnych źródeł ciepła.
Pompy ciepła w Kwidzynie

Serwis pompy ciepła w Kwidzynie

Serwisujemy różne rodzaje pomp ciepła. Jesteś naszym klientem? A może nie ufasz już firmie, która montowała Twoją pompę ciepła? Skontaktuj się z nami! Znamy się na swojej pracy i zrobimy wszystko by rozwiązać Twój problem!
Pompy ciepła Kwidzyn
Pompy ciepła Kwidzyn
Powietrzne Pompy Ciepła

Rodzaje pomp ciepła

Pompy ciepła Kwidzyn to przede wszystkim pompy powietrzne. Wynika to głównie z ich specyfiki — są najłatwiejsze w montażu, dobrze sprawdzają się w naszym klimacie oraz można stosować je nawet w starym budownictwie.

Pompy ciepła w Kwidzynie

Instalacja pompy ciepła w Kwidzynie

Na pewno wielu zainteresowanych ucieszy informacją, iż pompa ciepła jest systemem grzewczym, który można połączyć z grzejnikami. Jeśli nie lubimy ogrzewania podłogowego — możemy śmiało skorzystać z tradycyjnych opcji.
Pompa ciepła Kwidzyn

Eko dom Kwidzyn

Pompa ciepła to sposób na posiadanie nie tylko inteligentnego, ale także ekologicznego domu. Pompy ciepła korzystają z odnawialnych źródeł ciepła, nie wydzielając szkodliwych spalin do środowiska. Można podłączyć je do fotowoltaiki. Pompa ciepła to wybór przyszłości!

Najczęściej zadawane pytania o pompach ciepła

Istnieje wiele programów, z których można skorzystać, chcąc zakupić pompę ciepła.
Możemy sterować z panelu kontrolnego bądź ze specjalnej aplikacji — jeśli producent przewidział taką opcję.
Jak najbardziej! Jeśli wybrana pompa ma funkcję ogrzewania wody użytkowej — montaż pompy ciepła jest najlepszym wyborem.
Powietrzna pompa ciepła jest tą najczęściej stosowana w naszych warunkach atmosferycznych. Daje dobre efekty, jeżeli chodzi o ogrzewanie budynków w czasie zimy.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Możemy umówić się na audyt i dobrać najlepsze urządzenie dostosowane do Państwa potrzeb.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top