Klimatyzacja Toruń

Montaż Klimatyzacji w Toruniu

Klimatyzacja Toruń

Oprócz chłodzenia i grzania klimatyzatory przez zastosowanie filtrów oczyszczają i poprawiają jakość powietrza. Dzięki zastosowaniu klimatyzacji komfort twojego życia na pewno się poprawi.

Klimatyzatory z montażem Toruń

Na własnej skórze odczuwamy rosnącą z roku na rok temperaturę, również w mieście Toruń. Klimatyzator to wyposażenie obowiązkowe praktycznie każdego biura, pojawiają się jednak coraz częściej również w wielu polskich domach. Montaż klimatyzacji Toruń jest jedną z usług, które oferujemy. Mamy najlepszych specjalistów z zakresu montażu, serwisu i naprawy klimatyzacji w Toruniu. Fachowe doradztwo to tylko jedna z cech, którą wyróżniamy się na tle innych serwisów klimatyzacji w Toruniu.
Super Jonizator iAIR
Filtr z aktywnym węglem i witaminą C
Filtr antybakteryjny HEPA iAIR
Filtr jonizujący
Klimatyzacja Toruń

Montaż klimatyzacji w Toruniu.

Nasza firma specjalizuję się w montażu klimatyzacji w Toruniu oraz okolicy. Nasze profesjonalne podejście potwierdza wielu zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo także przegląd klimatyzacji we wszystkich dzielnicach Torunia. Montujemy instalacje klimatyzacyjne w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych oraz w firmach. Oferujemy również serwis gwarancyjny. Jeśli zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w Toruniu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem klienta. Obiecujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Wykonamy audyt oraz wycenę najlepszego klimatyzatora dopasowanego do Państwa potrzeb.
Instalacja Klimatyzacji w Toruniu
Jaki klimatyzator wybrać do domu, a jaki do biura?

Przy wyborze klimatyzacji powinniśmy wziąć pod uwagę kilka czynników między innymi:

  • Rodzaj klimatyzatora i jego moc — należy zastanowić się, czy chcemy klimatyzować tylko jedno pomieszczenie — wtedy wybieramy klimatyzator typu split składający się z jednostki zewnętrznej oraz jednostki wewnętrznej, czy kilka pomieszczeń — w tym przypadku należy wybrać urządzenie multi split, w którym do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. 

Moc uzależniona jest od wielkości oraz ilości pomieszczeń.

  • Funkcjonalności klimatyzatora — klimatyzacja to nie tylko chłodzenie — klimatyzatorem można również ogrzewać pomieszczenia w chłodne dni. W naszej ofercie mamy również klimatyzatory z jonizacją i funkcją oczyszczania powietrza. 
  • Miejsce montażu klimatyzatora — jednostki wewnętrzne powinny być umiejscowione w optymalnym miejscu, tak aby cyrkulacja powietrza była odpowiednia. Nasi instalatorzy podczas audytu dobiorą idealne miejsce pod klimatyzację. Sprawdzą również umiejscowienie instalacji elektrycznej, aby sam montaż był jak najbardziej efektywny
Klimatyzacja Toruń

Klimatyzatory Toruń — jaki model wybrać

Oferujemy urządzenia znanych i renomowanych marek takich jak Rotenso, Samsung, LG, Gree, Panasonic, Kasai i Haier. Warto zainteresować się również ofertą filtrów, które zastosowane w klimatyzatorze oczyszczają i poprawiają jakość powietrza.
Instalacja Klimatyzacji w Toruniu
serwis klimatyzacji W Toruniu
Klimatyzacja Toruń

Jaki filtr do klimatyzacji wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

  • Jonizator iAIR — dzięki zastosowaniu jonów ujemnych eliminuje z powietrza roztocza i alergeny, ale także bakterie i wirusy. Zastosowanie tego systemu doskonale sprawdzi się u alergików. 
  • Filtr z aktywnym węglem i witaminą C — doskonale usuwa nieprzyjemne zapachy, sprawdzi się więc idealnie np. w kuchni.
  • Filtr antybakteryjny HEPA iAIR– Filtry te są szeroko stosowane w wielu urządzeniach. Dezynfekuje powietrze z komórek grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz wirusów. 
  • Filtr Jonizujący — neutralizuje w powietrzu jony dodatnie, co łagodzi stres i wzmacnia odporność. 

Najczęściej zadawane pytania o Klimatyzatorach

Powietrze w klimatyzatorze jest dodatkowo schłodzone przez czynnik chłodzący. Wentylator jedynie “rusza powietrze” w pomieszczeniu.
Wszystko zależy od urządzenia. Przyjmuje się, że klimatyzator o mocy chłodniczej 3,5 kW pobiera około 1,1 kW.
Przegląd klimatyzatora powinien być wykonywany przynajmniej raz w roku.
Wiele osób martwi się o to, że klimatyzator może zaburzyć estetykę pomieszczenia. Na szczęście w dzisiejszych czasach urządzenia występują w wielu kolorach i minimalistycznym designie, który sprawia, że łatwo go zaaranżować.
Kupując u nas klimatyzację, przeprowadzimy Państwa przez cały proces. Oferujemy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla stałych i nowych klientów.
Klimatyzacja
Montaż i Instalacja Klimatyzacji

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top