Pompy ciepła Lubawa

Pompy ciepła Lubawa

Pompy ciepła Lubawa

Oferta pompy ciepła w Lubawie

Pompy ciepła to najnowocześniejszy rodzaj systemów grzewczych dostępnych w tym momencie na rynku. Nasza oferta pomp ciepła Lubawa jest skierowana do wszystkich, którzy są zainteresowani zmianą systemu grzewczego w swoim domu, bądź są dopiero na etapie planowania budowy. Oferujemy dobre ceny pomp ciepła, a także profesjonalną obsługę i doradztwo w Lubawie. Z chęcią przeprowadzimy Państwa przez wybór, zakup i montaż pompy ciepła.

Eko dom z pompą ciepła

Wybierając urządzenie do ogrzewania ciepłej wody użytkowej, powinniśmy zdecydować się na pompę ciepła. Montaż pompy ciepła możemy wykonać nawet w starym budownictwie. Jest to najbardziej ekologiczny z dostępnych na rynku systemów grzewczych. Pompy ciepła to duży krok w kierunku ekologicznego domu. Dzięki użyciu pompy ciepła zmniejszamy ilość spalin, która trafia do środowiska naturalnego.
Pompy ciepła w Lubawie

Jaką moc pompy ciepła wybrać?

Nasi eksperci z Lubawy z chęcią wykonają dla Państwa wszelkie obliczenia oraz sprawdzą termikę domu. Pamiętajmy, że wybierając moc pompy ciepła, powinniśmy wziąć pod uwagę wiele aspektów.

  • Izolację, jaka jest w budynku, 
  • ilość okien i drzwi, 
  • rodzaj dachu, 
  • ilość mieszkańców
  • powierzchnię budynku. 

Potrzebną moc oblicza się mnożąc powierzchnię domu przez wskaźnik zapotrzebowania mocy.

Pompy ciepła Lubawa
Pompy ciepła Lubawa
Powietrzne Pompy Ciepła

Uzyskiwanie ciepłej wody użytkowej przy pomocy pompy ciepła.

Pompy ciepła możemy stosować nie tylko do ogrzewania domu. Możemy je także wykorzystywać do ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Wybierając rodzaj pompy ciepła, powinniśmy wiedzieć, do czego pompa będzie nam służyła. Plusem tych systemów grzewczych jest między innymi to, że mogą współdziałać z innymi systemami jak np. ogrzewanie na gaz.
Pompy ciepła w Lubawie

Rodzaje pomp ciepła Lubawa

Najczęściej spotykany rodzaj pompy ciepła to pompy powietrzne. Są one najtańsze i najprostsze w montażu. Nie wymagają od nas całkowitej przebudowy dotychczasowych systemów grzewczych. Powietrzne pompy ciepła jak sama nazwa wskazuje, pobierają ciepło z powietrza i przekazują je do instalacji grzewczej.
Pompa ciepła Lubawa

Jaką firmę wybrać do montażu pompy ciepła w Lubawie?

Wybierając odpowiedniego instalatora pompy ciepła, powinniśmy wybrać firmę rzetelną, która zatrudnia najlepszych specjalistów z zakresu pomp ciepła. Pompycieplabrodnica.pl zrzesza właśnie takich instalatorów. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami i zadowolonymi klientami.

Najczęściej zadawane pytania o pompach ciepła

Pobór prądu jest zależny on wielu czynników — rodzaju pompy, wielkości budynku itd. Przyjmuje się jednak ze 1 kWh pobranej energii, pompa oddaje do układu grzewczego odpowiednio 3,5 – 5,5 kWh.
Pompa ciepła to najbardziej ekologiczny, ekonomiczny i wydajny rodzaj systemu grzewczego.
W naszej ofercie mamy kilka rodzajów pomp ciepła. Dobrze dobrana pompa bez problemu ogrzeje cały dom oraz wodę użytkową nawet w temperaturze – 20
Montujemy pompy takich marek jak: Panasonic, Ariston, Gree, Stiebel Eltron, LG i Samsung
Tak! Wiele modeli pomp może działać jak klimatyzacja w okresie letnim.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top