Klimatyzacja Kwidzyn

Montaż Klimatyzacji w Kwidzynie

Klimatyzacja Kwidzyn

Oprócz chłodzenia i grzania klimatyzatory przez zastosowanie filtrów oczyszczają i poprawiają jakość powietrza. Dzięki zastosowaniu klimatyzacji komfort twojego życia na pewno się poprawi.

Klimatyzatory z montażem Kwidzyn

Klimatyzacja staje się coraz częściej spotykanym urządzeniem w wielu Polskich domach — nie ma co się dziwić — lata są coraz cieplejsze a my — doceniamy komfort. Klimatyzację montuje się również w każdym biurze — przepisy BHP mówią o tym, że praca w temperaturze powyżej 30 stopni jest szkodliwa dla zdrowia.
Chociaż cieszymy się z coraz cieplejszej pogody — montaż klimatyzacji jest bardzo popularny. Nasza firma zajmuje się klimatyzacją od lat. W naszej ofercie mamy klimatyzatory znanych i renomowanych marek.
Super Jonizator iAIR
Filtr z aktywnym węglem i witaminą C
Filtr antybakteryjny HEPA iAIR
Filtr jonizujący
Klimatyzacja Kwidzyn

Klimatyzacja Kwidzyn — wybierz najlepszego instalatora

Nasza firma charakteryzuje się wysoką jakością usług oraz wykwalifikowaną kadrą instalatorów. Montujemy, serwisujemy i naprawiamy klimatyzatory w Kwidzynie, oraz okolicach. Mimo iż montaż klimatyzacji to dla nas chleb powszedni — podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Zachęcamy do kontaktu!
Instalacja Klimatyzacji w Kwidzynie
Klimatyzacja Kwidzyn

Klimatyzacja — plusy i minusy

Klimatyzacja zapewnia komfort termiczny, poprawia jakość powietrza, chłodzi lub grzeje — w zależności od urządzenia. Minusy wynikają zwykle z nieodpowiedniego używania klimatyzatora. Przykładem tego jest hałas pracującej klimatyzacji, która nie była regularnie serwisowana. Klimatyzacja Kwidzyn — zainwestuj w lepsze powietrze!
Klimatyzacja Kwidzyn

Systemy klimatyzacji — który wybrać?

Oferujemy kompleksową usługę montażu klimatyzacji, pomagamy wybrać również odpowiedni system — najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb. Obecnie najczęściej stosowanymi systemami klimatyzacji jest klimatyzacja typu split i multi split. Klimatyzator typu split schładza lub ogrzewa jedno pomieszczenie. Klimatyzator typu multi może chłodzić lub ogrzewać kilka pomieszczeń przy jednoczesnym podłączeniu do jednej jednostki zewnętrznej.
Instalacja Klimatyzacji w Kwidzynie
serwis klimatyzacji W Kwidzynie
Klimatyzacja Kwidzyn

Serwis i naprawa klimatyzacji - Kwidzyn

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie montażu oraz serwisu klimatyzacji w Toruniu. W ich ramach wykonujemy:

Najczęściej zadawane pytania o Klimatyzatorach

Coroczny serwis klimatyzacji jest bardzo ważny. Przeprowadzając przegląd klimatyzacji, sprawdzamy jej działanie, ilość czynnika chłodzącego oraz przeprowadzamy odgrzybianie klimatyzacji. Zapewni to dobrą jakość powietrza w każdym sezonie.
Nie powinniśmy stosować zbyt niskich temperatur — może to doprowadzić do przechłodzenia organizmu. Optymalna temperatura to 20-22°C
Klimatyzator możemy zamontować w każdym momencie roku, warto to zrobić przed sezonem.
Powinniśmy zarezerwować cały dzień. Montaż trwa zwykle od 4 do 10 godzin.
Nowoczesne urządzenia emitują hałas na poziomie 20-25 dB.
Klimatyzacja
Montaż i Instalacja Klimatyzacji

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Scroll to Top